200 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA

Hakkımızda

Mustafa Kandemir 2007 yılın dan itibaren Tahtakale piyasasında toptan ve perakende satış yapan firmalarda güneş gözlüğü satış danışmanlığı yapmıştır.

 

2015 yılında kendi Limited şirketini kurarak güneş gözlüğü piyasasında faaliyetine devam etmiştir.

 

Bu süreç içerisinde gerek üretim, gerekse ithalat aşamasındaki olumsuzlukları ayrıca ithalatın kur dolayısı ile vermiş olduğu sıkıntıları gidermek amacıyla ne yapabilirim çabasına girmiştir.


2018 yılında ülkemizde kaliteli güneş gözlüğü üretim çabası içerisine girip her yıl kalite ve model üretimini geliştirerek Türkiye piyasasında kalitesi ve güvenirliliği ile trend ve yeni modeller üreterek ülkemizde ciddi anlamda döviz kaybının önüne geçmiştir.

 

Ayrıca perakende sektöründe kalitesi ve zararlı ürünlerin üretiminde fiyat ve kendi kalitesi ile geri planda bırakmıştır.

 

Mustafa Kandemir Türkiye piyasasında dünya pazarlarındaki moda ve tasarım modellerinin üretimini iddialı bir şekilde kaliteli ve sınırsız renk üreterek fabrika satış mağazası vasıtası ile toptan ve perakende sektörüne ulaşmaktadır.

 

Kandemir markası Türkiye piyasasında kalitesiyle, fiyatıyla, modelleriyle her yıl daha da büyüyerek lider konuma gelmektir.

 

Hedeflerine emin adımlar ile ilerleyen Mustafa Kandemir Hedeflerine ulaşacak; bilgi, birikim ve tecrübeye sahiptir.

 

 
Misyon

Kalite anlayışını sürekli geliştirmek, kaliteli ürünler ve hizmet anlayışına süreklilik kazandırmak geniş ürün yelpazesi ile yüksek kalite ve uygun fiyat oranını sağlayarak, tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak

 
Vizyon

Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimiz ile fark yaratarak, sektörde lider olup, tüm dünyadaki  tüketicilere markamızı tanıtarak sektörün en tercih edilen markası olmak  

Alışveriş Sepetim